Zamów kwiaty do palmy wielkanocnej 2019

Tradycje święcenia palm wielkanocnych są w Polsce szczególnie zakorzenione. W wielu regionach, takich jak Kurpie czy Podhale, organizowane są konkursy na najpiękniejszą czy najwyższą palmę (których wysokość może sięgać nawet kilkudziesięciu metrów). Często już w przedszkolach czy szkole podstawowej dzieci próbują samodzielnie wykonać małe palemki lub ozdobne kwiaty.

Co roku dostajemy zapytania o kwiaty do palm. Zgłaszają się szkoły, przedszkola, stowarzyszenia, które potrzebują duże ilości kwiatów na kilka, kilkanaście dni przed Niedzielą Palmową. Często niestety te zapytania przychodzą za późno. Każdy kwiat, mały czy duży, jest wykonywany ręcznie. Na to potrzeba czasu.

Jeśli zatem szukasz kwiatów z bibuły i krepy na swoją palmę, pomyśl o ich jak najszybszym zamówieniu. Prezentowane poniżej kwiaty nadają się na „domowe” palmy, maksymalnie do pół metra wysokości. Jeśli potrzebne są kwiaty na wielometrowe palmy, lepiej pomyśleć o prostszych, ale znacznie większych sztukach, które można zrobić samemu lub zamówić u nas.

Nasze kwiaty do palm oferujemy w stosunkowo dużych ilościach, ale zazwyczaj jest to sprzedaż tradycyjna, na festynach i jarmarkach. Nie mamy zautomatyzowanej sprzedaży internetowej, dlatego zamówienia przyjmujemy mailem. W odpowiedzi otrzymują Państwo numer rachunku bankowego i po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy dobrze zabezpieczoną przesyłkę.

Jak zamówić kwiaty?

Sprzedaż kwiatów w 2018 roku została już zamknięta. W 2019 roku Niedziela Palmowa przypada na 14 kwietnia. Zamówienia przyjmujemy od stycznia 2019 roku, ostatnie wysyłki będą nadane w połowie marca. Kwiaty do palmy wielkanocnej wysyłamy w pakietach po 12 sztuk (+2 dodatki do owinięcia palmy). Na jedno zamówienie wysyłamy do 5 kompletów. Cena za jeden komplet wynosi 12 złotych. Koszt wysyłki – 15 złotych. Możliwy odbiór osobisty w Zielonej Górze. Szczegóły najlepiej omówić telefonicznie.

Warsztaty wykonywania kwiatów i palm wielkanocnych

Dużym zainteresowaniem cieszą się przeprowadzane przez nas warsztaty. Zazwyczaj terminy na dwa tygodnie przed Niedzielą Palmową mamy zajęte przez organizacje i stowarzyszenia, z którymi stale współpracujemy. Dlatego warto pomyśleć wcześniej o zarezerwowaniu terminu. Przeprowadzamy warsztaty również dla nauczycieli, którzy chcą przekazać praktyczne umiejętności wykonywania kwiatów swoim uczniom.

Chcesz odpowiednio wcześniej wiedzieć o naszych otwartych warsztatach dla początkujących i nauczycieli?
Zapisz się na nasz Newsletter.

Galeria kwiatów 2018


 

Komentarz / Zapytanie

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.